maxim1 logo

tel: 504 190 502

biuro@maxim1.com

KILKA SŁÓW O NAS

domek

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowymi wykończeniami domów, mieszkań oraz lokali użykowych. Projektowaniem, aranżacjami, dekoracjami, a także meblami na wymiar. Wykonujemy także remonty od podstaw. Pomagamy w doborze odpowiedniego wyposażenia, jak również doradzamy naszym Klientom praktyczne rozwiązania.

Każdorazowo stosujemy najlepszej jakości materiały budowlane oraz pracujemy narzędziami najlepszych marek, co zapewnia precyzyjne wykonanie. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza techniczna pozwoliła nam sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Nasz zespół to młodzi, ambitni, pracowici i wykwalifikowani specjaliści. Ich zaangażowanie, fachowość oraz wiedza połączona z wieloletnią praktyką w tym zakresie gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług.

Atutem naszej firmy są atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Każdemu Klientowi gwarantujemy rzetelną i uczciwą wycenę i każdorazowo udostępniamy szczegółowy kosztorys. Przystępna cena w każdym przypadku idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych usług.

Zadowolenie klienta, profesjonalizm oraz terminowość stawiamy na pierwszym miejscu. Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego oferta firmy skierowana jest do klienta wymagającego, który docenia walory jakościowe i profesjonalne podejście do pracy.